Felnőtt farsangi mulatság - 2015. február 10.

2015. február 7-én, szombaton szervezték meg a Cecei Általános Iskola pedagógusai farsangi báljukat a Művelődési Házban. A 19 órakor kezdődő rendezvény hagyományteremtő szeretett volna lenni, mivel a községben évek óta nem szerveznek jelmezes bált. A pedagógusok kitettek magukért, mindenki színes jelmezekbe öltözve invitálta az érdeklődőket, hogy együtt vigadjanak. A bált tombolahúzás is színesítette, ahol a sok-sok felajánlást, köztük a 3 tortát is kisorsolták. A jó zenéről Szabó László és Várady- Szabó Márton gondoskodott.

A szervező nevelők mindenkinek nagyon köszönik a részvételt, akik eljöttek és megtisztelték őket azzal, hogy együtt töltötték velük az estét. Köszönetet szeretnének mondani azoknak is, akik tombola, vagy egyéb felajánlásokkal támogatták a rendezvényt.

Szabóné Várady Katalin, igh.