Szövegértési és helyesírási verseny - 2015. január 27.

A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium minden évben megszervezi az Országos Lotz János szövegértési és helyesírási versenyt. A verseny során tollbamondást, szövegértés és nyelvtani feladatsort kell megoldaniuk a tanulóknak. A verseny háromfordulós, iskolai, megyei és országos megmérettetéseken kell megfelelniük a tanulóknak. A Cecei Általános Iskola tanulói is minden évben részt vesznek ezen a versenyen. Iskolánk 3 diákja, Dicsérdi Elizabet, Pajor Fanni (7. osztály), Kacz Kornélia Réka (8. osztály) képviselte iskolánkat a verseny megyei fordulóján, melyet 2015. január 21-én a székesfehérvári Teleki Blanka Gimnáziumban rendeztek meg. Diákjaink becsületesen készültek a versenyre, amelynek eredményét a következő hetekben tudjuk meg.

Ferencziné Fülöp Cecília – felkészítő pedagógus