Korcsolyázás a sárréti jégpályán - 2015. január 20.

2015. január 8-án a 4. a és b osztályos napközisekkel kimentünk a Malom csatorna mellé korcsolyázni. Sajnos sok embernek problémát okoz a belvíz, de számunkra egy nagyszerű jégpályát hozott itt létre a természet. A gyerekekkel együtt nagy izgalommal készültünk az eseményre és nem is csalódtunk. A csoportban volt olyan, aki már rutinos korcsolyázónak számított, így ők már nagyon ügyesen siklottak a jégen. Persze voltak kezdők is, akik még most ismerkedtek ezzel a népszerű téli sportággal. Akinek nem volt korcsolyája, az is nagyszerűen érezte magát, mivel kedvére csúszkálhatott a jégen. Másfél óra mozgás után a gyermekek piros arccal, fáradtan, de tele élményekkel érkeztek vissza az iskolába. Reméljük, hogy a tél még nem ért véget, és megismételhetjük ezt a nagyszerű délutánt.

Klári néni és Enikő néni