Támogatás - 2011. január 7.

A Cecei Általános Iskola támogatást nyert el a Nemzeti Sport Intézet által meghirdetett Sport XXI. című pályázaton. A támogatás a 2010-ben az iskolában megvalósított labdarúgó utánpótlás nevelést segítette, amely során 4 korosztályban versenyezhették az iskola szervezésében a fiatal labdarúgók. A támogatásnak is köszönhetően minden héten több alkalommal UEFA D-licence-szel rendelkező edzők tartottak foglalkozásokat, akik egyben lelkes szülőként is szívesen foglalkoztak a gyerekekkel. Az iskola támogatásával több térségi versenyre is eljutottak a 7-11 éves korosztályok, ahol szép eredményeket értek el. A legnagyobb sikert a 13 éves korosztály könyvelhette el, akik a megyei bajnokságban szerepelve képviselik településünket és iskolánkat. A pályázaton elnyert 50 ezer forint értékű támogatást sporteszközök, futball labdák vásárlására fordította az intézmény.