Mikulás futás - 2011. december 6.

Ebben az évben is ellátogatott iskolánkba Kovács István a Lappföldi Mikulás magyarországi nagykövete, aki elkötelezett híve az egészséges életmódnak, a sportnak és az állatvédelemnek. Elmesélte gondolatait a diákoknak ezzel kapcsolatban, majd egy nagy futás következett az udvaron, amit a Mikulás vezetett. Hagyomány szerint az első osztályosokkal ezek után eleséggel töltötte fel a madáretetőket az iskola parkjában. Nagy örömünkre elmondhattuk neki, hogy a felhívásunkra diákjaink 40 madáretetőt készítettek az elmúlt hetekben, tehát volt hova helyezni az István által hozott magvakat. Nagyon köszönjük Kovács István lelkesedését, elkötelezettségét az egészséges életmód iránt, amit át is szeretne adni az eljövendő nemzedéknek! Várjuk jövőre is, Cecén!