„Pályaválasztási kiállítás” - 2011. november 15.

Szombaton a 8. osztályos érdeklődő tanulók szüleikkel együtt Székesfehérvárra utaztak a „Pályaválasztási kiállításra”.

Sok megyei és megyén kívüli iskola jelent meg a rendezvényen, ami nagy lehetőséget jelentett a diákok és szüleik számára egyaránt. Elbeszélgethettek az iskolák képviselőivel, tájékoztató anyagokat gyűjthettek a számukra érdekes intézményekről.

Megerősítést kaphattak azok a diákok is, akik már tudják, hogy melyik középiskolában szeretnének továbbtanulni. Akik még nem döntöttek, ötleteket kaphattak.

Az ide látogató fiatalok többféle totót is kitölthettek, amik visszajelzéseket adtak képességeikről, erősségeikről.

Mindenkinek nagyon tetszett a Ciszterci Gimnázium kulturális bemutatkozója, amit közösen tekintettek meg.

Az iskola szervezésének köszönhetően minden érdeklődő ingyen utazhatott el a kiállításra, amit ezúton is nagyon köszönünk!

A Cecei Általános Iskola 8. évfolyamos diákjai és szüleik