Bozsik-program - 2011. november 7.

A Magyar Labdarúgó Szövetség által kiírt Bozsik-program célja, hogy a 12 év alatti gyermekekkel megszerettesse a labdarúgást, mint játékot, illetve ezen folyamat során kezdjék el megtanulni, elsajátítani a sportág alapjait. Sárbogárdon és környékén ennek már lassan évtizedes hagyománya van. Az idei kiírás utolsó tornájára október 29-én, szombaton került sor a cecei sportpályán. A helyi sportegyesület és a Cecei Általános Iskola közösen szervezte meg ezt az alkalmat, amelyre a helyiek mellett Sárszentmiklósról és Alapról érkeztek lelkes labdarúgó palánták. Izgalmas mérkőzéseknek, hatalmas góloknak, szép megoldásoknak tapsolhatott az elsősorban lelkes szülőkből verbuválódott nézősereg. Az időjárás is kegyes volt, mivel végig verőfényes napsütés kísérte a rendezvényt. A nemes versengést az ünnepélyes eredményhirdetés zárta, ahol a csapatok minden tagja jutalmat vehetett át, míg a legjobban teljesítő ifjak oklevelet is kiérdemeltek. A Cece PSE színeiben versengő gyermekek közül kiemelkedő teljesítményt nyújtott az U7-es korosztályban Berényi Bálint, Csilléri Dániel és Salamon Richárd, az U9-es korosztályban Jákob Kristóf, Markó Viktor, Török Norbert, Kovács Zoltán és Csilléri Gábor, míg az U11-es korosztályban Vitéz-Móré Gergő, Kiss Balázs, Horváth Zoltán, Mészáros Tamás, Klazer Balázs, Tábori Alex, Pintér Zsolt és Bagi Zsolt. Külön köszönet Klazer Balázsnak, aki a heti két alkalommal megrendezésre kerülő edzések alkalmával készítette fel mindhárom csapatot. A sportegyesület és az általános iskola ezúton szeretne köszönetet mondani minden szülőnek és segítőnek, akik munkájukkal hozzájárultak a rendezvény sikeréhez.