TIOP 1.1.1

Új Széchenyi terv Magyarország megújul
Informatikai infrastruktúra fejlesztése a Cecei Általános Iskolában és Alapi Tagintézményében

A fejlesztés célja, hogy a TIOP 1.1.1.-07/1-08-0436 azonosító számú pályázat keretében a Cecei Általános Iskolában és Alapi Tagintézményében az informatikai infrastruktúra fejlődjön megfelelő eszközök beszerzésével.

Az eszközbeszerzés keretében

• 35 db iskolai személyi számítógép (27 db a cecei, 8 db az alapi telephelyre),
  • 12 db tantermi csomag, amely áll
    • egy interaktív táblából,
    • egy hordozható számítógépből és
    • egy projektorból (8 db a cecei, 4 db az alapi telephelyre),
  • 1 db alkalmazás szerver csomag,
  • 1 db szerver szoftver,
  • 2 db WIFI csomag,
  • 1 db szavazó csomag beszerzése valósul meg.
Logo

A beszerzés magában foglalja az eszközök összeszerelését és üzembe helyezését, valamint a használatukkal kapcsolatos oktatást.
A fejlesztés megvalósulásához az Európai Unió és a Magyar Köztársaság által nyújtott, vissza nem térítendő támogatás: 21.238.220 Ft.
A projekt az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg, időtartama 2011. január 1. - 2011. augusztus 31.

Kedvezményezett neve: Cece-Alap-Sáregres-Vajta Általános Iskolai Intézményfenntartó Társulás nevében Cece Nagyközség Önkormányzata, 7013 Cece, Deák F. u. 13.

Közreműködő szervezet neve: Nemzeti Fejlesztési Ügynökség, 1077 Budapest, Wesselényi u. 20-22. képviseletében eljáró ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség honlapja: www.nfu.hu

ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. honlapja: www.esza.hu